Massaaži kogemuse muudab erilisemaks ja sügavamaks puhas orgaaniline eeterlik õli

Soovin jagada teiega imelist orgaaniliste eeterlike õlide maailma, mis on saadud kõrgete standardite järgi kasvatatud, korjatud ja töödeldud taimedest. 
Inimene on tervik koos füüsilise ja psüühhilise osaga, mõlemad mõjutavad üksteist. Kui tunned näiteks ärevust ja hirmu, tõmbuvad lihased pingule. Kui sellisele olukorral ei järgne rahunemist, siis on ebameeldivad lihaspinged, pea- ja kõhuvalud ning muud aistingud kerged tulema. Pidev valu omakorda viib stressi taseme tõusuni ja halb tuju, mis rikub suhteid, on kohe platsis. Ja nii algabki nõiaring, kust välja pääseb vaid läbi teadliku tähelepanu ja tegutsemise. Massaaž on endast teadlikuks saamiseks ja selle nõiaringi katkestamiseks hea võimalus. Kuna avastasin enda jaoks orgaaniliselt puhaste eeterlike õlide maailma, siis otsustasin neid oma töös kasutama hakata ja lisada massaažile veel väärtust juurde, et pakkuda Sulle erilisemat kogemust ja paremat tulemust. Orgaanilisel ja puhtal looduslikul lõhnal on inimese meeltele, kehale ja psüühikale toetav mõju. Mõned helged mälestusedki kerkivad üles tänu lõhnale, kui neid juhuslikult kuskil tunneme.  
Oma õlide valikul olen lähtunud tänapäevasest olukorrast, kus maailmas valitseb segadus, teadmatus, ebakindlus. Sellistes olukordades on raske jääda enese keskmesse ja tasakaalu. Pidevalt on kiire, võimaluste rohkus ja enese ning teiste tahtmiste ristumine võivad lõpuks viia vaimse kurnatuseni. Kehalised sümptomid on juba viimane märguanne sellest, et- vaata oma elu ja vii muutus läbi.
Puhaste eeterlike õlide kasutamine massaažil on pehme ja võimas viis pakkuda kehale lõdvestust, meelele naudingut, mille tulemuseks on harmoonia keha ja meele vahel. Õlide valikul massaažiks võib lähtuda lõhna meeldivusest, kuid võib valiku teha ka peamiste probleemide järgi, et nende mõju leevendada.
Soovituslik massaažikuur on kord nädalas 5-6 nädala jooksul, kuid samas on see sõltuv inimese seisundist ja soovist. On vaja aega, kannat likkust, avatust ja huvi enese vastu, et looduslikud teraapiaviisid jõuaksid probleemi alglätteni ja toetaksid keha tervenemisel.

Hetkel kasutan järgmisi orgaanilisi eeterlikke õlisid: piparmünt (värskendav, jahutav, äratav), lavendel (lõõgastav, rahustav, stressi leevendav), basiilik (lihaseid lõdvestav, energiat andev, väsimust vähendav, aitab paremini keskenduda), virgiinia kadakas (maandav ja pingeid leevendav), Siberi kuusk (maandav ja rahustav).
Eeterlike õlide segud: Balance (maandav, toetav, tasakaalustav) ja Serenity (pingete ja stressi leevendav, unetus ja vaimne kurnatus), Motivate (inspireeriv, enesekindlust toetav), Elevation (tuju tõstev, värskendav, masendust leevendav), On Guard (immuunsüsteemi toetav).

Peamised vastunäidustused on rasedus ja imetamine, arstlik järelvalve mõne haigusega ja sellest tulenevalt tuleb ettevaatlik olla ka ravimite võtmise korral. Lisaks võib keha eripäradest tulenevalt olla mõned vastunäidustused, nagu näiteks nahatundlikkus, keha temperatuur jne.
*Õlide valik täieneb tasapisi.
**Õlide kasutamisel lisandub olenevalt õlist ja selle kogusest 1-3 eurot valitud massaaži hinnale.

Lisa kommentaar

Email again: