Minust

Minu haridustee on olnud pikk ja elukestev, mille jooksul olen õppinud mitut eriala ja jõudnud ikka lõpuks massaažini tagasi. Üldmassööri baaskoolituse läbisin juba aastal 2002, kuid vahepealsed aastad olen töötanud teistel aladel.
Aastal 2015 lõpetasin Tallinna Ülikooli ja sain sotsiaalteaduse bakalaureuse kraadi läbides infoteaduse eriala. Töötasin seejärel Tallinna Keskraamatukogus ja peale viimase lapse sündi alustasin õpinguid Kristel Krautmani Terviseakadeemias eesmärgiga õppida loodusterapeudi eriala. Aasta peale õpingute algust vahetasin loodusterapeudi eriala refleksoloogia vastu ning lõpetasin kooli 2019. Tänaseks olen edukalt läbinud kõik Massöör tase 5 kutseeksamil nõutavad ained, mis hõlmavad nii inimese organismiga seonduvat (anatoomia, patoloogia jm), erinevaid massaažiliike kui ka ettevõtlust puudutavad teemad.
Alljärgnevalt aastail 2017-2022 läbitud koolitused ja täiendkursused:
Kristel Krautmani Terviseakadeemia- refleksoloogia ja massaažid loodusterapeudi kavast- õlimassaažid Abhyanga ja Lomi Lomi Nui, Chi Nei Tsang kõhumassaaž, Champi peamassaaž, homöopaatia alused, On-Site toolimassaaž, Ayurveda põhimõtted, Hiina meditsiini alused.
M.I. Massaažikool- Tai massaaž laual, segmentmassaaž, spordi- ja lastemassaaži kursus, PIR ehk efektiivsed lihaslõõgastustehnikad.
Raili Raik, lümfiteraapia kutseõpetaja- lümfimassaaži ja lümfiterapeudi koolitus.
A. Kipper, manuaalterapeut ja õppejõud- lihastestimine, müofastsiaalsed liinid ja ravimassaaži põhimõtted, peavalude käsitlus, kinesioteipimise algtõed.
MedikaNova, Anna-Kaarina Lind, refleksoloog, Soome- täiendkoolitus refleksoloogias valu- ja südameseminar.
K. Laanet, kutsemassöör- kupumassaaž.
Malle Raus- Tervendav Puudutus ehk rakenduslik kinesioloogia, milles olen praeguseks läbinud kolm moodulit neljast.